Ne Aramıştınız?
TR
 • Akçaburgaz Mah. TEM 34 İş Merkezi
  1585. Sokak No:2 34522
  Esenyurt/İSTANBUL
TR

Neden bizi seçmelisiniz?

Bizim ürünlerimiz çok çok daha ekonomiktir.

Neden bizi seçmelisiniz?

 • Hızlı ve Doğru Destek
  Müşterilerimizin isteklerine projelendirme, teklif, üretim ve proje teslimi ve sonrasında; zamanında ve doğru olarak cevaplar veririz. İlgili olmak, güvenilir olmak, disiplinli olmak en büyük hizmet ilkelerimizdir. Kolay bulunabilirlik, ulaşılabilirlik ve hızlı hizmet bizim önemli avantajlarımızdır.
 • Uygun Maliyet
  Proje çözümlemelerimizde, rakiplerimize göre ‘’ kullanılan malzeme markaları, satınalma gücümüz, üretim hızımız, karlılığımız ve ödeme şartlarımızın daha esnek olması ‘’ avantajlarıyla, rakip firmalara göre bizim ürünlerimiz çok çok daha ekonomiktir.
 • Ölçülebilir Yapı
  İşimizin her aşaması ; proje girdileri, tedarikçi, proje üretim süreci , çalışan personel ve müşteriler olarak, projeye özgü planlanan kriterler doğrultusunda kayıt altındadır.
 • Emniyet ve Güvenlik
  Uluslararası standartlarında bir proje, ürün ve hizmet kalitesi sunma hedefiyle, gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde ve tüm proje süreçlerinde teknolojiden etkin şekilde faydalanmaktayız.
 • İnovasyon ve Çözüm
  Proje değerlendirmesi ve analizleri yapılır, proje karar kriterleri sınıflandırılır, en iyi uygulama yöntemleri seçilir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, projelere değer katan yeni inovatif uygulamaları hayata geçirmek, özel proje hizmet ve üretim çözümleri sunmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
 • Güven ve Değer
  Her kararımızda “müşterilerimizi merkeze” koyarız ve önce müşterimiz kazanırsa sonra bizim kazanacağımızı biliriz. Her türlü projeye kısa vadeli değil uzun vadeli bakarız. Müşterilerimizin bizi talep etmesinin arkasında proje teslimi sonrasında da hizmetlerimizden kaynaklanan kanıtlanmış güven vardır.
 • Sürdürülebilir İlişki
  Üretim sonrası hizmetlerimiz ile gururlanırız. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Müşterilerimizi proje teslimi sonrasında unutmuyoruz! Yapmış olduğumuz işin üzerinden yıllar geçse de sizlere halen destek vermeye devam ediyoruz.
 • Uygulama Esnekliği
  Proje süreci boyunca oluşabilecek tüm değişkenlikler, müşteri bilgilendirmeleri doğrultusunda , tüm uygulamalara yansıtılır .